Juniper Networks EX-PWR2-930-AC Redundant Power Supply
price
  • In Stock: 3
  • Manufacturer: Juniper Networks
  • Model or Part: EX-PWR2-930-AC
  • Condition: Refurbished
  • Weight: 6.61lb
  • Dimensions: 10.00in x 4.00in x 2.00in
United States Shipping
International Shipping
International orders begin processing as soon as payment is confirmed.
Expedited and Rush Shipping
Item Condition
New - Sealed or Open Box Condition
Excellent - Almost-New, Missing Original Packaging
Refurbished - Seller Refurbished, Good Condition, Previously Used Item
Manufacturer: Juniper Networks, Inc
Manufacturer Part Number: EX-PWR2-930-AC
Brand Name: Juniper
Product Model: EX-PWR2-930-AC
Product Name: EX-PWR2-930-AC Redundant Power Supply
Product Type: Redundant Power Supply
Input Voltage Type: AC
Input Voltage: 110 V AC
Input Voltage: 220 V AC
Input Voltage Range: 110 V AC to 120 V AC
Input Voltage Range: 200 V AC to 240 V AC
Output Power: 930 W