QLogic SB5802V-08A8-E Sanbox 8-Port 8GB FC Full Fabric Switch Power with SFPs 5800v
Product Name: Sanbox 5802V Fabric Switch-Incl 8GB SFP+ Optics EMC Product Type: Fibre Channel Switch Green Compliant: Yes Green Compliance Certificate/Authority: RoHS Number of Fiber Channel Ports: 8 Height: 1.7" Width: 17.0" Depth: 19.7" Form Factor... Read More
price
Ships from outside of the USA. Please allow up to 2 weeks for delivery.
  • In Stock: 1
  • Manufacturer: QLogic
  • Model or Part: SB5802V-08A8-E
  • Condition: Refurbished
  • Weight: 8.00lb
  • Dimensions: 1.00in x 1.00in x 1.00in
United States Shipping
International Shipping
International orders begin processing as soon as payment is confirmed.
Expedited and Rush Shipping
Item Condition
New - Sealed or Open Box Condition
Excellent - Almost-New, Missing Original Packaging
Refurbished - Seller Refurbished, Good Condition, Previously Used Item
Product Name: Sanbox 5802V Fabric Switch-Incl 8GB SFP+ Optics EMC
Product Type: Fibre Channel Switch
Green Compliant: Yes
Green Compliance Certificate/Authority: RoHS
Number of Fiber Channel Ports: 8
Height: 1.7"
Width: 17.0"
Depth: 19.7"